Zákaznická podpora:776778666

Aston Martin Vantage AMR #25, 24h Le Mans 2023, Al Harthy/Dinan/Eastwood, 1:18 Spark

Kód: 18S927
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
4 649 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu Aston Martin Vantage AMR v měřítku 1:18, s nímž se posádka Ahmad Al Harthy / Michael Dinan / Charlie Eastwood zúčastnila závodu 24h Le Mans 2023.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Aston Martin Vantage AMR v měřítku 1:18, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:18
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
18S927
Sezona: 2023
Šampionát: Mistrovství světa ve vytrvalostních závodech (WEC)
Závod: 24h Le Mans
Tým: ORT by TF
Vůz: Aston Martin Vantage AMR #25
Posádka: Ahmad Al Harthy / Michael Dinan / Charlie Eastwood


Výrobcem anoncované uvedení na trh:  leden 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.