Zákaznická podpora:776778666

Brabham BT60B #8, Giovanna Amati, South African GP 1992, 1:43 Spark

Kód: S7443
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu formule 1 Brabham BT60B v měřítku 1:43, s nímž se Giovanna Amati neúspěšně zúčastnila kvalifikace na Velkou cenu Jižní Afriky 1992. 

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Brabham BT60B v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
S7443
Sezona: 1992
Šampionát: Mistrovství světa formule 1 (F1)
Závod: Velká cena Jižní Afriky
Tým: Brabham
Vůz: Brabham BT60B #8
Jezdkyně: Giovanna Amati
nekvalifikovala se


Výrobcem anoncované uvedení na trh: únor 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.