Zákaznická podpora:776778666

Ford Granada MK II Turnier, Rothmans Rally Team Assistance, 1980, Ixo Models

Kód: RAC435.22
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Ixo Models
899 Kč
Předobjednávka

Kovový sběratelský model Fordu Granada MK II Turnier v měřítku 1:43, využívaného v roce 1980 Rothmans Rally Teamem jako asistenční vůz při soutěžích světového šampionátu v rally.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model vozu Ford Granada MK II Turnier v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně vysokým standardům značky Ixo Models.

Výrobce: Ixo Models
Měřítko: 1:43
Materiál: kov, plast
Číslo produktu:
RAC435.22
Sezona: 1980
Šampionát: Mistrovství světa v rally (WRC)
Tým: Rothmans Rally Team
Vůz: Ford Granada MK II Turnier
doprovodný vůz týmu


Výrobcem anoncované uvedení na trh:  zima 2023/24

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.