Zákaznická podpora:776778666

Grid S1 #37, De Villota/Wilson/De Cadenet, 24h Le Mans 1982, 1:43 Spark

Kód: S9423
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu Grid-Plaza S1 v měřítku 1:43, s nímž se posádka Emilio de Villota / Desiré Wilson / Alain de Cadenet zúčastnila závodu 24h Le Mans 1982.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Grid-Plaza S1 v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
S9423
Sezona: 1982
Šampionát: Mistrovství světa ve vytrvalostních závodech (WEC)
Závod: 24h Le Mans
Tým: GRID Racing
Vůz: Grid-Plaza S1 #37
Posádka: Emilio de Villota / Desiré Wilson / Alain de Cadenet


Výrobcem anoncované uvedení na trh:  únor 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.