Zákaznická podpora:776778666

Honda Civic Type R TCR #9, Attila Tassi, WTCR 2020 Nürburgring, 1:43 Spark

Kód: S8964
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu Honda Civic Type R TCR v měřítku 1:43, s nímž Attila Tassi v roce 2020 obsadil 3. místo ve 2. závodě při podniku WTCR na Nürburgringu.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Honda Civic Type R TCR v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
S8964
Sezona: 2020
Šampionát: Světový pohár cestovních vozů (WTCR)
Závod: DHL Race of Germany
Tým: ALL-INKL.DE Münnich Motorsport
Vůz: Honda Civic Type R TCR #9
Posádka: Attila Tassi
3. místo ve 2. závodě


Výrobcem anoncované uvedení na trh:  leden 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.