Zákaznická podpora:776778666

Lancia Stratos HF #1, Andruet/Jouanny, Rally Monte Carlo 1975, 1:43 Spark

Kód: S9079
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu Lancia Stratos HF v měřítku 1:43, s nímž se posádka Jean-Claude Andruet / Yves Jouanny zúčastnila Rally Monte Carlo 1975.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model speciálu Lancia Stratos HF v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
S9079
Sezona: 1975
Šampionát: Mistrovství světa v rally (WRC)
Soutěž: Rally Monte Carlo
Tým: Lancia
Vůz: Lancia Stratos HF #1
Posádka: Jean-Claude Andruet / Yves Jouanny


Výrobcem anoncované uvedení na trh:  leden 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.