Zákaznická podpora:776778666

Mazda RX-7 #86, Soto/Honegger/Hutchins, 24h Le Mans 1980 1:43 Spark

Kód: S9470
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu Mazda RX-7 v měřítku 1:43, s nímž se posádka Ernesto Soto / Pierre Honegger / Mark Hutchins zúčastnila závodu 24h Le Mans 1980.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model sportovního vozu Mazda RX-7 v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
S9470
Sezona: 1980
Šampionát: Mistrovství světa značek
Závod: 24h Le Mans
Tým: Z & W Enterprises Inc.
Vůz: Mazda RX-7 #86
Posádka: Ernesto Soto / Pierre Honegger / Mark Hutchins


Výrobcem anoncované uvedení na trh:  říjen 2023

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.