Zákaznická podpora:776778666

Speciální set "McLaren Triple Crown", 1:43 Spark

Kód: SP529
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
5 299 Kč
Předobjednávka

Speciální sada sběratelských modelů vozů, díky nimž McLaren zvítězil v závodech 500 mil Indianapolis, 24h Le Mans a Velké ceně Monaka a získal tak tzv. trojkorunu světového motoristického sportu. Limitovaná série 600 ks.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modely závodních aut McLaren v měřítku 1:43, jejichž zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
SP529
Sada obsahuje:

McLaren M16C #3
Johnny Rutherford
vítěz Indy 500 1974

McLaren MP4-2 #7
Alain Prost
vítěz Monaco GP 1984

McLaren F1 GTR #59
Dalmas/Lehto/Sekiya
vítězové 24h Le Mans 1995


Limitovaná série 600 ks
Výrobcem anoncované uvedení na trh:  prosinec 2023

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.