Zákaznická podpora:776778666

Mirage M12 #27, Andretti/Andretti, 24h Le Mans 1982, 1:43 Spark

Kód: S9475
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu Mirage M12 v měřítku 1:43, s nímž se posádka Mario Andretti / Michael Andretti zúčastnila tréninků před závodem 24h Le Mans 1982.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Mirage M12 v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
S9475
Sezona: 1982
Šampionát: Mistrovství světa ve vytrvalostních závodech (WEC)
Závod: 24h Le Mans
Tým: Grand Touring Cars Inc.
Vůz: Mirage M12 #27
Posádka: Mario Andretti / Michael Andretti
vůz neprošel přejímkami


Výrobcem anoncované uvedení na trh:  leden 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.