Zákaznická podpora:776778666

Riley Mk XI #10, vítězové 24h Daytona 2005, Angelelli/Taylor/Collard, 1:18 Spark

Kód: 18DA05
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
4 649 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu Riley Mk XI v měřítku 1:18, s nímž posádka Max Angelelli / Wayne Taylor / Emmanuel Collard v roce 2005 zvítězila v závodě Rolex 24 v Daytoně.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Riley Mk XI v měřítku 1:18, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:18
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
18DA05
Sezona: 2005
Šampionát: Rolex Sports Car Series
Závod: Rolex 24 at Daytona
Tým: SunTrust Racing
Vůz: Riley Mk XI #10
Posádka: Max Angelelli / Wayne Taylor / Emmanuel Collard
1. místo


Výrobcem anoncované uvedení na trh:  listopad 2023

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.