Zákaznická podpora:776778666

Williams FW45 #2, Logan Sargeant, British GP 2023, 1:43 Spark

Kód: S8589
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 779 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu formule 1 Williams FW45 v měřítku 1:43, s nímž se Logan Sargeant zúčastnil Velké ceny Velké Británie 2023. 

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Williams FW45 v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
S8589
Sezona: 2023
Šampionát: Mistrovství světa formule 1 (F1)
Závod: Velká cena Velké Británie
Tým: Williams Racing
Vůz: Williams FW45 #2
Jezdec: Logan Sargeant
Milník: 800. velká cena týmu Williams


Výrobcem anoncované uvedení na trh: prosinec 2023

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.