Zákaznická podpora:776778666

Ferrari 499P Modificata, 1:18 Looksmart

Kód: LS18RC028
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
5 799 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu Ferrari 499P Modificata v měřítku 1:18, který Ferrari připravilo na počest vítězství při 24h Le Mans 2023 pro velmi úzkou skupinu zákazníků.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model vozu Ferrari 499P Modificata v měřítku 1:18, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Looksmart.

Výrobce: Looksmart Models
Měřítko: 1:18
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
LS18RC028
Vůz: Ferrari 499P Modificata
Rok výroby: 2023
Barva: červená

 
Výrobcem anoncované uvedení na trh:  září 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: