Zákaznická podpora:776778666

Ford Sierra RS Cosworth #4, Winkelhock/Artzet/Burkhard, 24h Spa 1987, 1:43 Spark

Kód: SB235
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model závodního auta Ford Sierra RS Cosworth v měřítku 1:43, s nímž se Joachim Winkelhock, Didier Artzet a Manfred Burkhard zúčastnili 24h Spa 1987.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Ford Sierra RS Cosworth v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark. Sběratelský model, určen k vystavení.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
SB235
Sezona: 1987
Šampionát: Mistrovství světa cestovních vozů (WTCC)
Závod: 24h Spa
Tým: Wolf Racing Barclay
Vůz: Ford Sierra RS Cosworth #4
Jezdci: Joachim Winkelhock / Didier Artzet / Manfred Burkhard
Výsledek: nedokončili


Limitovaná série 300 ks

Výrobcem anoncované předpokládané uvedení na trh: červenec 2024
(uvedený termín nutno brát jen jako velmi orientační; při uvádění modelů Spark na trh není v poslední době výjimkou ani výraznější zpoždění)

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena modelů Spark nabízených prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.