Zákaznická podpora:776778666

Lancia Delta Integrale 16V #14, Monzón/Romaní, Rally Catalunya 1991, 1:43 Spark

Kód: S9012
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu Lancia Delta Integrale 16V v měřítku 1:43, s nímž Luis Monzón a Álex Romaní obsadili 7. místo při Katalánské rally 1991.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model soutěžního vozu Lancia Delta Integrale 16V v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark. Sběratelský model, určen k vystavení. Součástí balení je aršík obtisků k doplnění reklam tabákových výrobků.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
S9012
Sezona: 1991
Šampionát: Mistrovství světa v rally (WRC)
Závod: Rallye España - Catalunya Costa Brava
Tým: Escudería Telde
Vůz: Lancia Delta Integrale 16V #14
Posádka: Luis Monzón / Álex Romaní
Výsledek: 7. místo


Výrobcem anoncované uvedení na trh:  červenec 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena modelů Spark nabízených prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.