Zákaznická podpora:776778666

Mitsubishi Lancer Evo III #11, Ordynski/Stacey, Rally Australia 1997, 1:43 Spark

Kód: S6516
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu Mitsubishi Lancer Evo III v měřítku 1:43, s nímž Ed Ordynski a Mark Stacey obsadili 6. místo při Australské rally 1997.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model soutěžního vozu Mitsubishi Lancer Evo III v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark. Sběratelský model, určen k vystavení. Součástí balení je také aršík obtisků k doplnění reklam tabákových výrobků.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
S6516
Sezona: 1997
Šampionát: Mistrovství světa v rally (WRC)
Závod: Rally Australia
Vůz: Mitsubishi Lancer Evo III #11
Posádka: Ed Ordynski / Mark Stacey
Výsledek: 6. místo


Výrobcem anoncované uvedení na trh:  červenec 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena modelů Spark nabízených prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.