Zákaznická podpora:776778666

Vanwall Vandervell 680 #4, 24h Le Mans 2023, Dillmann/Guerrieri/Vautier, 1:43 Spark

Kód: S8722
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu Vanwall Vandervell 680 v měřítku 1:43, s nímž se posádka Tom Dillmann / Esteban Guerrieri / Tristan Vautier zúčastnila závodu 24h Le Mans 2023.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Vanwall Vandervell 680 v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
S8722
Sezona: 2023
Šampionát: Mistrovství světa ve vytrvalostních závodech (WEC)
Závod: 24h Le Mans
Tým: Floyd Vanwall Racing Team
Vůz: Vanwall Vandervell 680 #4
Posádka: Tom Dillmann / Esteban Guerrieri / Tristan Vautier


Výrobcem anoncované uvedení na trh:  říjen 2023

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.