Zákaznická podpora:776778666

BMW M3 E30 #44, Roland Ratzenberger, BTCC Thruxton 1988, 1:43 Spark

Kód: UK016
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model závodního auta BMW M3 E30 v měřítku 1:43, s nímž Roland Ratzenberger obsadil 8. místo při závodě britského šampionátu cestovních vozů 1988 v Thruxtonu. 

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta BMW M3 E30 v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark. Sběratelský model, určen k vystavení.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
UK016
Sezona: 1988
Šampionát: British Touring Car Championship (BTCC)
Závod: P&O Ferries with Radio 210 Spring Bank Holiday Raceday, Thruxton
Tým: Demon Tweeks
Vůz: BMW M3 E30 #44
Jezdec: Roland Ratzenberger
Výsledek: 8. místo


Limitovaná série 300 ks

Výrobcem anoncované předpokládané uvedení na trh: srpen 2024
(uvedený termín nutno brát jen jako velmi orientační; při uvádění modelů Spark na trh není v poslední době výjimkou ani výraznější zpoždění)

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena modelů Spark nabízených prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.