Zákaznická podpora:776778666

Brabham BT38 #20, Wilson Fittipaldi, Preis von Baden-Württemberg, Hockenheim 1972, 1:43 Spark

Kód: S7436
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu formule 2 Brabham BT38 v měřítku 1:43, s nímž Wilson Fittipaldi obsadil 4. místo v závodě o Cenu Bádenska-Württemberska 1972. 

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Brabham BT38 v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark. Sběratelský model, určen k vystavení.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
S7436
Sezona: 1972
Šampionát: Mistrovství Evropy formule 2
Závod: Cena Bádenska-Württemberska
Tým: Team Bardahl
Vůz: Brabham BT38 #20
Jezdec: Wilson Fittipaldi
Výsledek: 4. místo


Výrobcem anoncované předpokládané uvedení na trh: srpen 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena modelů Spark nabízených prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.