Zákaznická podpora:776778666

Chaparral 2D #9, Hill/Bonnier, 24h Le Mans 1966, 1:43 Spark

Kód: S9443
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu Chaparral 2D v měřítku 1:43, s nímž se Phil Hill a Jo Bonnier zúčastnili 24h Le Mans 1970.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Chaparral 2D v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark. Sběratelský model, určen k vystavení.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
S9443
Sezona: 1966
Šampionát: Mezinárodní šampionát sportovních vozů
Závod: 24h Le Mans
Tým: Chaparral Cars
Vůz: Chaparral 2D #9
Jezdci: Phil Hill / Jo Bonnier
Výsledek: nedokončili


Výrobcem anoncované předpokládané uvedení na trh:  přelom dubna a května 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena modelů Spark nabízených prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.