Zákaznická podpora:776778666

Chevrolet Corvette DP #10, Taylor/Taylor/Angelelli, vítězové Petit Le Mans 2014, 1:43 Spark

Kód: US152
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model závodního auta Chevrolet Corvette DP v měřítku 1:43, s nímž Ricky Taylor, Jordan Taylor a Max Angelelli vyhráli Petit Le Mans 2014. 

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Chevrolet Corvette DP v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark. Sběratelský model, určen k vystavení.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
US152
Sezona: 2014
Šampionát: United SportsCar Championship
Závod: Petit Le Mans
Tým: Wayne Taylor Racing
Vůz: Chevrolet Corvette DP #10
Jezdci: Ricky Taylor / Jordan Taylor / Max Angelelli
Výsledek: 1. místo


Limitovaná série 300 ks

Výrobcem anoncované předpokládané uvedení na trh: červen 2024
(uvedený termín nutno brát jen jako velmi orientační; při uvádění modelů Spark na trh není v poslední době výjimkou ani výraznější zpoždění)

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena modelů Spark nabízených prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.