Zákaznická podpora:776778666

Eurobrun ER188B #33, Gregor Foitek, Monaco GP 1989, 1:43 Spark

Kód: S7189
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu formule 1 Eurobrun ER188B v měřítku 1:43, s nímž se Gregor Foitek neúspěšně pokusil kvalifikovat do Velké ceny Monaka 1989. 

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model monopostu formule 1 Eurobrun ER188B v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark. Sběratelský model, určen k vystavení.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
S7189
Sezona: 1989
Šampionát: Mistrovství světa formule 1 (F1)
Závod: Velká cena Monaka
Tým: Eurobrun Racing
Vůz: Eurobrun ER188B #33
Jezdec: Gregor Foitek
Výsledek: neprošel předkvalifikací


Výrobcem anoncované předpokládané uvedení na trh: květen 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena modelů Spark nabízených prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.