Zákaznická podpora:776778666

Ferrari SF-24 #55, Carlos Sainz, Miami GP 2024, 1:18 Looksmart

Kód: LS18F1062
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
5 999 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model monopostu formule 1 Ferrari SF-24 v měřítku 1:18, s nímž Carlos Sainz obsadil 5.místo při Velké ceně Miami 2024.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model monopostu formule 1 Ferrari SF-24 v měřítku 1:18, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Looksmart Models. Sběratelský model, určen k vystavení.

Výrobce: Looksmart Models
Měřítko: 1:18
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
LS18F1062
Sezona: 2024
Šampionát: Mistrovství světa formule 1 (F1)
Závod: Velká cena Miami
Tým: Scuderia Ferrari HP
Vůz: Ferrari SF-24 #55
Jezdec: Carlos Sainz
Výsledek: 5. místo


Výrobcem anoncované předpokládané uvedení na trh: září 2024
(uvedený termín nutno brát jen jako velmi orientační; při uvádění modelů Looksmart na trh není v poslední době výjimkou ani výraznější zpoždění)

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena modelů Looksmart nabízených prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

 > Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.