Zákaznická podpora:776778666

Ford Puma Rally1 #8, Tänak/Järveoja, Safari Rally 2023, 1:43 Spark

Kód: S6739
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model soutěžního vozu Ford Puma Rally1 v měřítku 1:43, s nímž Ott Tänak a Martin Järveoja obsadili 6. místo při Safari Rally Kenya 2023.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Ford Puma Rally1 v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
S6739
Sezona: 2023
Šampionát: Mistrovství světa v rally (WRC)
Podnik: Safari Rally Kenya
Tým: M-Sport Ford WRT
Vůz: Ford Puma Rally1 #8
Posádka: Ott Tänak / Martin Järveoja
Výsledek: 6. místo


Výrobcem anoncované uvedení na trh: únor 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena modelů Spark nabízených prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.