Zákaznická podpora:776778666

Hoonipigasus 911 #43, Ken Block, Pikes Peak 2022, 1:18 Spark

Kód: 18S726
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
4 649 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model závodního vozu Hoonipigasus 911 v měřítku 1:18, který v roce 2022 připravil tým Hoonigan Racing pro Kena Blocka na závod do vrchu na Pikes Peak.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Hoonipigasus 911 v měřítku 1:18, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:18
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
18S726
Sezona: 2022
Podnik: Pikes Peak International Hillclimb
Tým: Hoonigan Racing
Vůz: Hoonipigasus 911 #43
Jezdec: Ken Block
Výsledek: nenastoupil do kvalifikace, tudíž v závodě nestartoval


Výrobcem anoncované uvedení na trh: květen 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.