Zákaznická podpora:776778666

Mercedes-Benz SS #1, Ivanovskij/Stoffel, 2. místo 24h Le Mans 1931, 1:18 Spark

Kód: 18S871
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
4 649 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu Mercedes-Benz SSK v měřítku 1:18, s nímž Boris Ivanovskij a Henri Stoffel obsadili 2. místo při 24h Le Mans 1931.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Mercedes-Benz SSK v měřítku 1:18, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:18
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
18S871
Sezona: 1931
Závod: 24h Le Mans
Vůz: Mercedes-Benz SSK #1
Jezdec: Boris Ivanovskij / Henri Stoffel
2. místo


Výrobcem anoncované uvedení na trh:  duben 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: