Zákaznická podpora:776778666

Porsche 911 GT1 Evo #01, McNish/Sullivan/Müller/Müller/Alzen, 24h Daytona 1998, 1:43 Spark

Kód: US206
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model závodního auta Porsche 911 GT1 Evo v měřítku 1:43, s nímž Allan McNish, Danny Sullivan, Dirk Müller, Jörg Müller a Uwe Alzen obsadili 2. místo při 24h Daytony 1998. 

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Porsche 911 GT1 Evo v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark. Sběratelský model, určen k vystavení.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
US206
Sezona: 1998
Šampionát: United States Road Racing Championship (USRRC)
Závod: 24h Daytony
Tým: Rohr Motorsport
Vůz: Porsche 911 GT1 Evo #01
Jezdci: Allan McNish / Danny Sullivan / Dirk Müller / Jörg Müller / Uwe Alzen
Výsledek: 2. místo


Limitovaná série 300 ks

Výrobcem anoncované předpokládané uvedení na trh: září 2024
(uvedený termín nutno brát jen jako velmi orientační; při uvádění modelů Spark na trh není v poslední době výjimkou ani výraznější zpoždění)

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena modelů Spark nabízených prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.