Zákaznická podpora:776778666

Red Bull RB19 #1, Max Verstappen, vítěz Las Vegas GP 2023, 1:43 Spark

Kód: S8934
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu formule 1 Red Bull RB19 v měřítku 1:43, s nímž Max Verstappen zvítězil ve Velké ceně Las Vegas 2023.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Red Bull RB19 v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark. Sběratelský model, určen k vystavení.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
S8934
Sezona: 2023
Šampionát: Mistrovství světa formule 1 (F1)
Závod: Velká cena Las Vegas
Tým: Oracle Red Bull Racing
Vůz: Red Bull RB19 #1
Jezdec: Max Verstappen
Výsledek: 1. místo


Výrobcem anoncované předpokládané uvedení na trh: v průběhu roku 2024 (termín bude upřesněn)

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena modelů Spark nabízených prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.