Zákaznická podpora:776778666

Rial ARC2 #39, Bertrand Gachot, Japan GP 1989, 1:43 Spark

Kód: S3964
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu formule 1 Rial ARC2 v měřítku 1:43, s nímž se Bertrand Gachot nekvalifikoval do Velké ceny Japonska 1989. 

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Rial ARC2 v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark. Sběratelský model, určen k vystavení.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
S3964
Sezona: 1989
Šampionát: Mistrovství světa formule 1 (F1)
Závod: Velká cena Japonska
Tým: Rial Racing
Vůz: Rial ARC2 #39
Jezdec: Bertrand Gachot
Výsledek: nekvalifikoval se


Výrobcem anoncované předpokládané uvedení na trh: květen 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena modelů Spark nabízených prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.