Zákaznická podpora:776778666

Škoda Fabia RS Rally2 #23, Solberg/Edmondson, Rally Monte Carlo 2023, 1:43 Ixo Models

Kód: RAM889.22
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Ixo Models
899 Kč
Předobjednávka

Kovový sběratelský model vozu Škoda Fabia RS Rally2 v měřítku 1:43, s nímž se Oliver Solberg a Elliott Edmondson zúčastnili Rally Monte Carlo 2023.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model soutěžního speciálu Škoda Fabia RS Rally2 v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičním standardům značky Ixo Models. Sběratelský model, určen k vystavení.

Výrobce: Ixo Models
Měřítko: 1:43
Materiál: kov, plast
Číslo produktu:
RAM889.22
Sezona: 2023
Šampionát: Mistrovství světa v rally (WRC)
Soutěž: Rallye Automobile de Monte-Carlo
Vůz: Škoda Fabia RS Rally2 #23
Posádka: Oliver Solberg / Elliott Edmondson
Výsledek: 14. místo
fabiarsrally2


Výrobcem anoncované uvedení na trh:  březen 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.