Zákaznická podpora:776778666

Toyota GR Yaris Rally1 #37, Bertelli/Scattolin, Rally Sweden 2024, 1:43 Spark

Kód: S6866
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
1 819 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model soutěžního vozu Toyota GR Yaris Rally1 v měřítku 1:43, s nímž se Lorenzo Bertelli a Simone Scattolin zúčastnili Švédské rally 2024.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model soutěžního vozu Toyota GR Yaris Rally1 v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark. Sběratelský model, určen k vystavení.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
S6866
Sezona: 2024
Šampionát: Mistrovství světa v rally (WRC)
Podnik: Rally Sweden
Tým: Toyota Gazoo Racing WRT
Vůz: Toyota GR Yaris Rally2 #37
Posádka: Lorenzo Bertelli / Simone Scattolin
Výsledek: 10. místo


Výrobcem anoncované předpokládané uvedení na trh: září 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena modelů Spark nabízených v rámci předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.