Zákaznická podpora:776778666

Williams FW07 #26, Clay Regazzoni, vítěz British GP 1979, 1:18 Spark

Kód: 18S735
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
4 649 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu Williams FW07 v měřítku 1:18, s nímž Clay Regazzoni vyhrál Velkou cenu Velké Británie 1979.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model monopostu F1 Williams FW07 v měřítku 1:18, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark. Sběratelský model, určen k vystavení.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:18
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
18S735
Sezona: 1979
Šampionát: Mistrovství světa formule 1
Závod: Velká cena Velké Británie
Tým: Albilad-Saudia Racing Team
Vůz: Williams FW07 #26
Jezdec: Clay Regazzoni
Výsledek: 1. místo


Výrobcem anoncované předpokládané uvedení na trh:  září 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena modelů Spark nabízených prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.