Zákaznická podpora:776778666

Lamborghini Huracán STO SC 10° Anniversario, 1:43 Looksmart

Kód: LS523SC
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
3 199 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu Lamborghini Huracán STO SC 10° Anniversario v měřítku 1:43, který italská automobilka postavila k výročí deseti let existence svého závodního oddělení Squadra Corse. Jediný existující exemplář byl představen při Lamborghini World Finals ve Vallelunze na podzim 2023.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model vozu Lamborghini Huracán STO SC 10° Anniversario v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Looksmart.

Výrobce: Looksmart Models
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
LS523SC
Vůz: Lamborghini Huracán STO SC 10° Anniversario
Rok výroby: 2023
Událost: 10. výročí existence Squadra Corse
Lamborghini World Finals 2023
Barva: zelená (Verde Mantis) / černá (Nero Noctis)

 
Výrobcem anoncované předpokládané uvedení na trh:  2. čtvrtletí 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena modelů Looksmart nabízených v rámci předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: