Zákaznická podpora:776778666

Lamborghini Huracán GT3 Evo #100, Squadra Corse, test car 2018, 1:18 Spark

Kód: 18S528
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Spark
4 649 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model Lamborghini Huracán GT3 Evo v měřítku 1:18, používaného v roce 2018 týmem Squadra Corse jako testovací vůz.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model závodního auta Lamborghini Huracán GT3 Evo v měřítku 1:18, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Spark.

Výrobce: Spark
Měřítko: 1:18
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
18S528
Sezona: 2018
Tým: Squadra Corse
Vůz: Lamborghini Huracán GT3 Evo #100


Výrobcem anoncované uvedení na trh:  listopad 2023

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.