Zákaznická podpora:776778666

Lamborghini Urus SE, barva Viola Pasifae, 2024, 1:43 Looksmart

Kód: LS554D
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
3 199 Kč
Předobjednávka

Resinový sběratelský model vozu Lamborghini Urus SE, prvního Super SUV ve verzi PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle), představeného na pekingském autosalonu v dubnu 2024.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model vozu Lamborghini Urus SE v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně velmi vysokým standardům značky Looksmart. Sběratelský model, určen k vystavení.

Výrobce: Looksmart Models
Měřítko: 1:43
Materiál: resin (pryskyřice), plast
Číslo produktu:
LS554D
Vůz: Lamborghini Urus SE
Rok výroby: 2024
Barva: Viola Pasifae & carbonová střecha

 
Výrobcem anoncované předpokládané uvedení na trh:  3. čtvrtletí 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena modelů Looksmart nabízených v rámci předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.