Zákaznická podpora:776778666

Toyota GR Yaris Rally1 #33, Evans/Martin, vítězové Croatia Rally 2023, 1:43 Ixo Models

Kód: RAM902.22
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Ixo Models
899 Kč
Předobjednávka

Kovový sběratelský model vozu Toyota GR Yaris Rally1 v měřítku 1:43, s nímž Elfyn Evans a Scott Martin zvítězili při Chorvatské rally 2023.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model speciálu Toyota GR Yaris Rally1 v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně vysokým standardům značky Ixo Models. Hotový sběratelský model, určen k vystavení.

Výrobce: Ixo Models
Měřítko: 1:43
Materiál: kov, plast
Číslo produktu:
RAM902.22
Sezona: 2023
Šampionát: Mistrovství světa v rally (WRC)
Soutěž: Croatia Rally
Tým: Toyota Gazoo Racing WRT
Vůz: Toyota GR Yaris Rally1 #33
Posádka: Elfyn Evans / Scott Martin
Výsledek: 1. místo


Výrobcem anoncované uvedení na trh:  únor 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.