Zákaznická podpora:776778666

Toyota GR Yaris Rally1 #4, Lappi/Ferm, Ypres Rally 2022, 1:43 Ixo Models

Kód: RAM874.22
Novinka Předobjednávka
Neohodnoceno
Značka: Ixo Models
899 Kč
Předobjednávka

Kovový sběratelský model vozu Toyota GR Yaris Rally1 v měřítku 1:43, s nímž Esapekka Lappi a Janne Ferm obsadili 3. místo při Ypres Rally 2022.

Možnost PŘEDOBJEDNÁVKY (podrobnější info v detailním popisu níže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model soutěžního speciálu Toyota GR Yaris Rally1 v měřítku 1:43, jehož zpracování odpovídá tradičně vysokým standardům značky Ixo Models.

Výrobce: Ixo Models
Měřítko: 1:43
Materiál: kov, plast
Číslo produktu:
RAM874.22
Sezona: 2022
Šampionát: World Rally Championship (WRC)
Soutěž: Ypres Rally Belgium
Tým: Toyota Gazoo Racing WRT
Vůz: Toyota GR Yaris Rally1 #4
Posádka: Esapekka Lappi / Janne Ferm
Výsledek: 3. místo


Výrobcem anoncované uvedení na trh:  1. čtvrtletí 2024

VÝHODY PŘEDOBJEDNÁVKY

> Zajímavá cena - Cena zboží nabízeného prostřednictvím předobjednávky je u nás vždy o něco nižší, než u obdobných produktů skladem. A to není vše! Pokud by při zahájení prodeje došlo k dalšímu snížení ceny, rozdíl vám vrátíme.

> Jistota nákupu a prioritní dodávka - Předobjednané zboží u nás máte napevno rezervované a expedujeme jej do jednoho pracovního dne po naskladnění. Výrobcem anoncovaný termín uvedení na trh se sice může změnit (a nezřídka k jeho posunu také dochází), ale jakmile se zboží na trh dostane, díky spolupráci se spolehlivými partnery garantujeme jeho dodání v co možná nejkratší době.

> Bez starostí - Jakmile realizujete předobjednávku, nemusíte už hlídat zahájení prodeje. To uděláme za vás a zboží pro vás obstaráme.